Strona główna Aktualności Apel o pomoc!!!

Apel o pomoc!!!

944
0
PODZIEL SIĘ
Monika Pietkiewicz (źródło: archiwum prywatne)

Szanowni Państwo,

Monika Pietkiewicz, która należy do naszego Stowarzyszenia, pilnie potrzebuje operacji ratującej życie. Koszt zabiegu znacznie przerasta jej możliwości finansowe, dlatego zwracamy się do Was z apelem o wsparcie finansowe naszej koleżanki.
Każda złotówka jest na wagę życia. Zrzutka dostępna pod linkiem

Opis zrzutki

Witam serdecznie, jestem Monika.

Niestety zdiagnozowano u mnie kolejne nieuleczalne schorzenia :endometrioza i adenomioza.

Zostało to potwierdzone w tym roku latem, w lipcu, kiedy to ratowano mi życie na zapalenie otrzewnej i wyrostka robaczkowego. Okazało się, że za wszystkim kryje się zaawansowana endometrioza-głębokonaciekająca IV-tego stopnia, zrobiła spustoszenie w całym moim organizmie.

Muszę poddać się bardzo radykalnej operacji-wysokiego ryzyka, która ma mi przywrócić normalne funkcjonowanie, a przede wszystkim uratować życie.

Niestety nacieki i guzy są tak głębokie, że zatykają światło jelita, w każdej chwili grozi mi niedrożność jelit i inne poważne powikłania, które mogą prowadzić do śmierci. Wszystkie nacieki, guzy, zrosty, powinny być usunięte, aby wróciło normalne funkcjonowanie organizmu.

Operacja musi odbyć się w trybie natychmiastowym, a taką usługę oferuje wyłącznie klinika prywatna. Koszta (65 000zł) takiej operacji przerosły wszelkie możliwości finansowe moje i moich bliskich, proszę o pomoc.

Marzę aby wrócić w pełni sił do córeczki z którą będę mogła kontynuować drogę – ŻYCIE, cieszyć się każdym dniem już bez bólu i bez ciągłych wizyt na pogotowiu w stanie półprzytomności.

Bardzo chcę wrócić do zdrowia.

Proszę o wsparcie mnie w uzyskaniu brakującej sumy.

Dziękuję<3

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTurnus 2022 – Międzywodzie