Strona główna Aktualności OIFE Youth 2020 Poland – młodzieżowe spotkanie Europejskiej Federacji OI

OIFE Youth 2020 Poland – młodzieżowe spotkanie Europejskiej Federacji OI

1949
0
PODZIEL SIĘ
OIFE Youth Poland
OIFE Youth Poland

Szanowni,

jak niedawno poinformowaliśmy, w dniach 1-15 sierpnia odbędzie się kolejny turnus rehabilitacyjny – tym razem w Międzywodziu. To jednak nie jedyne bardzo ważne wydarzenie, które zaplanowaliśmy na 2020 rok.

Od kilku miesięcy ciężko pracujemy – wraz z naszą koleżanką Anetą Gałązką, za co jej bardzo serdecznie dziękujemy, nad pewną niespodzianką. Mamy zaszczyt ogłosić, że po raz pierwszy w historii Polska będzie gospodarzem tegorocznej edycji OIFE Youth – młodzieżowego spotkania członków Europejskiej Federacji OI.

To kilkudniowe wydarzenie dla osób w wieku od 18 do 35 lat. Każdego roku organizowane jest w innym państwie na terenie Europy, a tym razem właśnie nas poproszono, byśmy przyjęli kolegów i koleżanki z wrodzoną łamliwością kości z różnych rejonów Starego Kontynentu.

OIFE Youth odbędzie się w dniach 29 sierpnia – 1 września (sobota-wtorek) w Krynicy Morskiej, a konkretnie w hotelu Albatros przy ulicy Janusza Korczaka 2.

OIFE Youth Poland

Jak wspomniano, spotkanie przeznaczone jest dla osób między 18. a 35. rokiem życia. Pojawi się kilkudziesięciu członków OIFE z około 10 krajów Europy, ale oczywiście w wydarzeniu mogą wziąć wszyscy zainteresowani z Polski.

Cena pobytu to 650 zł za osobę. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, więc liczy się kolejność zgłoszeń – chętni mogą pisać na adres e-mail piterbicki@wp.pl, w tytule wiadomości wpisując OIFE Youth Poland. Zalecana jest jednak chociażby podstawowa znajomość języka angielskiego.

W programie wydarzenia jest szereg atrakcji, w tym panele dyskusyjne, spotkania towarzyskie i wycieczka. To świetna okazja do wymiany doświadczeń i poglądów oraz możliwość nawiązania kontaktu z osobami z wrodzoną łamliwością kości z innych państw Europy.

Poniżej wszystkie najważniejsze informacje:

  • Co? OIFE Youth – młodzieżowe spotkanie członków Europejskiej Federacji OI
  • Kiedy? 29 sierpnia-1 września
  • Gdzie? Albatros w Krynicy Morskiej
  • Cena? 650 zł za osobę
  • Sposób zgłoszenia? Wiadomość na adres e-mail piterbicki@wp.pl, w tytule wpisując OIFE Youth Poland

Piotrek.