Strona główna Aktualności Witamy na nowej stronie internetowej Stowarzyszenia!

Witamy na nowej stronie internetowej Stowarzyszenia!

1511
0
PODZIEL SIĘ

Witajcie,

od dłuższego czasu milczeliśmy, ale – tak jak już wspominaliśmy we wpisie na naszym facebookowym fanpage’u – przygotowaliśmy dla Was dwie niespodzianki. Pierwszą są – jak już pewnie zauważyliście – konkretne informacje na temat tegorocznego turnusu, który odbędzie się w sierpniu w znanym niektórym Sarbinowie, choć w innym ośrodku.

Drugą zaś przygotowaliśmy od kilku miesięcy. Planowaliśmy ujawnić ją wcześniej, ale doszło do kilku obsuw, które akurat w tej kwestii są rzeczą normalną. Przechodząc jednak do rzeczy, chcielibyśmy przedstawić…

NOWĄ WERSJĘ STRONY INTERNETOWEJ.

Stworzony serwis znacząco różni się od poprzedniego. To nie tylko zupełnie świeży i dostosowany do współczesnych standardów kod witryny, ale także nowe funkcje opracowane zarówno z myślą o nas, jak i przede wszystkim o Was – osobach odwiedzających witrynę.

Przede wszystkim, strona w obecnej formie jest znacznie bardziej przejrzysta niż wcześniej. W górnej części znajdziecie odnośniki kierujące między innymi do aktualności, informacji o stowarzyszeniu, chorobie, najważniejszych plików i dokumentów oraz kluczowych szpitali opiekujących się osobami z O.I.

Istotną opcją jest możliwość komentowania publikowanych przez nas wiadomości, artykułów i innych treści za pomocą swojego konta na Facebooku. Niebawem uruchomimy także forum.

Oczywiście jeszcze nie wszystko może działać poprawnie, ponieważ tak naprawdę dopiero teraz poddamy serwis testom w tak zwanym „boju”. Poza tym nadal pracujemy nad uzupełnieniem galerii zdjęć. Przy okazji prośba – jeżeli posiadacie w swojej bibliotece archiwalne zdjęcia z poprzednich turnusów, prosimy o nadsyłanie fotografii pod adres kontakt@osteogeneza.org lub j.cmiel@osteogeneza.org. Ponadto informujcie nas, jeżeli znajdziecie jakieś niedoskonałości w sposobie funkcjonowania strony – nawet w komentarzu.

Mamy nadzieję, że nasze nowe „dziecko” przypadnie Wam do gustu. Na pewno powinno być milsze dla oka i bardziej użyteczne od poprzedniej wersji portalu. Zachęcamy do przeglądania udostępnionych dotychczas treści.

Pozdrawiamy,
Piotrek i Asia.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDołącz do nas
Następny artykułTurnus 2018 – Sarbinowo